Asset Publisher Asset Publisher

Komunikat w sprawie koronawirusa

W związku z decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie epidemii koronawirusa (SARS-CoV-2) Nadleśnictwo Czerniejewo informuje, że wszystkie zajęcia edukacyjne zostają wstrzymane do odwołania. Wiosenna akcja społecznego sadzenia "Las Powróci - Sztafeta Pokoleń", społeczne sadzenie lasu z Gminą Nekla i Stowarzyszeniem "Czysta Nekla" oraz akcje sadzenia lasu z udziałem przedsiębiorstw zostają odwołane.

 

Wydarzenia odwołane na terenie Regionalnej Dyrekcji LasówPaństwowych w Poznaniu.

 

W miarę możliwości prosimy wszystkich interesantów o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie. Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd jest niezbędny do nadleśnictwa to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne. Prosimy wziąć pod uwagę, że część pracowników w najbliższym czasie będzie pracować w trybie zdalnym. Po przyjeździe do biura nadleśnictwa prosimy kierować się bezpośrednio do sekretariatu.

 

Nie jest to dla nas wszystkim łatwy czas, wierzymy jednak, że racjonalne działanie, opanowanie i przestrzeganie zasad higieny, zdrowego rozsądku i zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem. Dziękujemy za zrozumienie.