Asset Publisher Asset Publisher

leśnicy pomagają

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas radości, nadziei i wspólnoty. Niestety los nie dla wszystkich jest łaskawy. Z tego powodu, wzorem roku ubiegłego pracownicy Nadleśnictwa Czerniejewo postanowili wspomóc dwie rodziny znajdujące się trudniej sytuacji. Pierwsza z rodzin składa się dwóch starszych schorowanych osób. Jeden z małżonków jest osobą niepełnosprawną i porusza się na wózku inwalidzkim, przez co wymaga całodobowej opieki żony. Drugim potrzebującym jest, były pracownik nadleśnictwa, który po śmierci syna znalazł się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

Środki pieniężne zebrane wśród pracowników przekazano potrzebującym z przeznaczeniem na zakup podstawowych produktów niezbędnych do zorganizowania i przeżycia Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas odwiedzin rodzin leśnicy zadeklarowali dalsze wsparcie oraz złożyli życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na czas Świąt i Nowego Roku.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda Nam się zorganizować kolejną akcję charytatywną, która pomoże cierpiącym w niedostatku spokojnie spędzić Święta Bożego Narodzenia.